Impreza sylwestrowa, to dla większości z nas jedna z najważniejszych, jak nie najważniejsza zabawa w czasie całego roku kalendarzowego. Bardzo często planujemy ją ze sporym wyprzedzeniem, czasem jednak zdarza się, że nieco później zabieramy się za przygotowania.

Jak się ubrać na sylwestra.

Niezależnie od tego, czy masz gotowy plan jak spędzić ostatnią noc roku na trzy miesiące przed Sylwestrem, czy dopiero na kilka dni przed końcem roku planujesz, co będziesz tego wieczoru robić, podpowiemy Ci delikatnie, jak modnie ubrać się na Sylwestra. Jeżeli planujesz wyjście na prawdziwy bal, na przykład w eleganckim zajeździe pod miastem czy hotelu, szczerze radzimy postawić na klasykę.

Jak się ubrać na sylwestra w domu?

Niekoniecznie musisz ubierać się w małą czarną, aby nie wyróżniać się specjalnie. Postaw jednak na sukienkę, która nie będzie przypominała swoim krojem sukni z krynolinami z ubiegłych stuleci, która będzie zakrywać Cię od stóp do głów jak podczas balu studniówkowego dwadzieścia lat wstecz. Postaw na fason, który najlepiej pasuje do Twojej sylwetki, tak abyś mogła przez całą noc czuć się i tańczyć swobodnie.

Jak się ubrać na domówkę w sylwestra?

Kolor wybierz według swoich gustów: z pewnością wiesz, który najlepiej na Tobie wygląda. Jeśli uważasz, że sukienka to za mało, aby nabrać wdzięku, postaw na bajeczne dodatki. Możesz wybrać dużą biżuterię, która nada sukni zmysłowości lub na wplatanie we włosy błyszczących dodatków. Jeżeli masz zamiar zostać w domu, również możesz postawić na sukienkę, w której będzie Ci się wygodnie spędzało czas w swoim zaciszu. Pamiętaj, że nawet jeśli zostajesz w domu, możesz tego dnia wyglądać wyjątkowo.

Postaw na wygodną sukienkę i miłe dla stóp baleriny, zrób sobie bajeczny makijaż i czekaj, aż wybije dwunasta. Jeżeli wybierasz się do przyjaciół, również w domowe zacisze, możesz nieco zaszaleć i postawić na coś pomiędzy wygodną sukienką a sukienką o fantazyjnym kroju. Do tego eleganckie buty na obcasie i możesz wyruszać.

Ubranie na sylwestra w klubie — wygoda na pierwszym miejscu

Kiedy wybierasz się do klubu, który w ramach Sylwestra proponuje coś na kształt zwykłej dyskoteki, ubierz się tak, jak zazwyczaj ubierasz się do klubu. Postaw na wygodne rurki i elegancki, ale jednocześnie szałowy top, dobierz buty do tańca na całą noc i ruszaj na parkiet. Jeśli chcesz zaszaleć, szalej z makijażem i fryzurami. Tylko pamiętaj, że makijażystki i fryzjerki mają tego dnia pełne ręce roboty!

Zdjęcie przez formularz PxHere