Zasoby finansowe, jak to pieniądze szybko znajdują ujście : w łataniu dziur, w bieżących wydatkach ,w życiu ponad stan. Nierzadko kupujemy, bo potrzebujemy, później chcemy, następnie wymagamy. Chcielibyśmy tylko wymagać, przy zapewnionych podstawach do życia. Realnie rzecz biorąc, przeciętnego człowieka stać jedynie na zapewnienie sobie, rodzinie skromnego życia, pod warunkiem, że po drodze nic nieoczekiwanego się nie wydarzy. Życie jednak nas nie rozpieszcza i funduje nam przykre niespodzianki typu : wypadki, choroby, niezapowiedziana wcześniej rodzina wpada z wizytą (…) itp. Jak temu zaradzić? Wiemy, że pewnych zdarzeń uniknąć się nie da i nieszczęśliwe koleje losu obciążają nas odpowiedzialnością za nie .

Z odpowiedzialnością wiążą się oczywiście wydatki. Wydanie pieniędzy, których nie ma jak wiemy jest niemożliwe. Nie załamujmy rąk, bo nawet jeśli okaże się, że bank nie zechce nam już więcej pomóc, ze względu na ciążące zaległości i kiepską historię kredytową, nam powinno wystarczyć sił na udanie się do placówki, w której bez problemu otrzymamy szybki kredyt bez bik .

To powinno poprawić naszą sytuację. Kredyt ogólnie dostępny i powszechny w placówce pozabankowej, nie powinien formalnie sprawić problemu nikomu. Placówka pozabankowa działająca w sektorze prywatnym jest bezpieczną alternatywą. Oferowany szybki kredyt bez bik dociera tam gdzie powinien, zatem decyzja o podjęciu gotówki nie stanowi wielkiego wyzwania. Jej zalety przekonają nawet największego sceptyka .

Wspomniana szybkość, która odnosi się czasu w którym następuje weryfikacja danych, łatwy dostęp do informacji o nich ( portale, blogi, fora ), minimum formalności, nie wymagana pozytywna opinia w Biurze Informacji Kredytowej to między innymi argumenty, nad którymi trzeba się zastanowić.

Rozpatrzenie przez nas tych podstawowych atutów szybkiego kredytu bez bik jak widać nie zajmie dużo czasu i pokaże same pozytywne strony kredytowania. Jest tez druga strona kredytowania o której niepotrzebnie milczymy, nie czytamy, lub boimy się poprosić o więcej informacji podczas rozmowy z doradcą .

Mianowicie, czy istnieją dodatkowe ukryte koszta, jaka jest faktyczna stopa procentowa kredytu, oraz inne istotne informacje, które zostaną zawarte w umowie. Trochę więcej wiary w siebie powinno pomóc.

Nie zapominajmy też, że banki tradycyjne, czy też prywatne zostały stworzone z myślą o nas i naszych potrzebach – taką pełnią funkcję. Takie przypomnienie powinno zaowocować podczas wizyty w oddziale. Jeżeli czegoś nie wiemy, zawsze pytajmy. Nawet o najmniejszą, wydawać by się mogło nieistotną rzecz. Zrównoważenie tych wszystkich cech przyniesie szybkie efekty. Doinformowany klient to podstawa do podjęcia szybkiego kredytu bez bik .

Pożyczanie pieniędzy poza bankiem na butik modowy ?

Pożyczka pozabankowa to w skrócie najogólniej rzecz biorąc pożyczka uzyskana poza tradycyjnym bankiem w prywatnej firmie. Tutaj pojawia się pytanie odnośnie powodów powstawania tego typu instytucji. Proste pytanie, prosta odpowiedz : ponieważ niejednokrotnie klasyczne banki odrzucają nasze wnioski o kredyt. Odrzucają i dzieje się tak coraz częściej. Wszystko przez rygorystyczne wymagania dotyczące przedstawianych dokumentów, historii kredytowej, dodatkowych zabezpieczeń w formie materialnej, lub poręczycieli itd. Dla wielu są to przeszkody nie do ominięcia.

Poza bankiem rzeczywistość wygląda już zupełnie inaczej. Komfortowe warunki sprzyjają rozwojowi wielu firm finansowych, które zachęcają nas coraz to bardziej korzystnymi ofertami. Konkurencja między parabankami również rośnie co dla potencjalnego klienta, może oznaczać, że pożyczki pozabankowe staną się tańsze, jeszcze szybsze, ogólnie mówiąc bardziej korzystne niż miało to miejsce do tej pory.

Skupmy się jednak na teraźniejszości, która póki co prezentuje się wcale nie najgorzej. Wiemy już, że z kwitkiem odprawią nas w banku z tradycjami. Zaproponują założenie konta ( po mniej, czy więcej pół roku od momentu założenia konta i co miesięcznej wpłaty na nie, nominału w wysokości 1000 zł bank zaproponuje Ci kartę debetową, kredytową ), lub skieruje nas do banku obok.

Oczywiście jeżeli posiadamy stały dochód, umowę o pracę na czas określony, czy też nieokreślony, pozytywną historię kredytową – to jak najbardziej kredyt w banku klasycznym nam się należy .

Weryfikacja przyszłego kredytobiorcy w placówce prywatnej to czysta formalność. Tym bardziej ,że na rynku finansowym wprowadzone zostały również udogodnienia, które nie wymagają stawiennictwa w placówce. Przeważnie jest to pożyczka pozabankowa przez internet, chwilówka, czy też nawet ( obecnie najszybsza forma pozyskania gotówki ) za pomocą telefonu komórkowego – sms gotówka. Strefy prywatne oferują zazwyczaj pieniądze od 200 zł w górę.

Ta wymieniona wcześniej góra ma swój limit. Dlatego też pożyczka pozabankowa przeważnie przybiera formę niskiej kwoty. Z całą pewnością są to niższe kwoty niż te oferowane przez banki, ale to zdaje się nam nie przeszkadzać, co tłumaczy częstotliwość z jaką korzystamy z prywatnych usług finansowych, które za okazaniem dowodu osobistego stają przed nami otworem.

Dowód osobisty, jest podstawą do otrzymania pożyczki, co jest tak logiczne, że aż nie warte rozwinięcia. Na zakończenie można wtrącić historię o człowieku, który nigdy nie skorzysta z pożyczki, kredytu, czy rat, bo będzie się bał zaryzykować. Nie ryzykując utraci możliwość, godnego życia, spełniania marzeń. Mowa tu o człowieku, któremu podwinęła się noga, wpadł po uszy w długi, zalega z płatnościami …

Nie szuka dostępnych rozwiązań tylko zatraca się w swojej niemocy i popada w kolejne tarapaty finansowe. Jak wiadomo sposób na rozwiązanie problemów finansowych wiąże się z szybkim zastrzykiem gotówki. Jest to pierwszy krok w stronę instytucji pozabankowej, która tego zastrzyku finansowego nam nie odmówi .